Barna Centre

Barna Centre

9 Març: trobada anual de Santa Eulàlia

1 de febrer de 2015

Santa Eulàlia és la segona patrona de la ciutat i també ho és de Barna Centre. En el seu honor la trobada Anual de la nostra Entitat porta el nom de Sopar de Santa Eulàlia. Aquest any arriba a la seva 23 Edició i com sempre la presidirà l’Exc. Alcalde de Barcelona i el Conseller de Comerç, tot i que els principals protagonistas son els comerciants i les seves iniciatives

En el decurs de l’esdeveniment es farà el lliurament dels Premis Rosa de Plata, i es guardonarà les millors remodelacions i les millors iniciatives comercials de 2014 al nostre espai comercial .

També serà el moment idoni perquè els nostres empresaris i comerciants intercanvïin opinions i, fent pinya, traslladin les seves inquietuds als màxims representants del món polític , demostrant la representativitat i la importància del comerç al nostre territori davant les autoritats que ens acompanyen.

Us animem a assistir, a deixar escoltar la veu de cada un dels nostres establiments i carrers el proper dia 9 a les 21hores.
Si voleu assistir al Sopar de Santa Eulàlia o bé optar a la candidatura de les Roses de Plata ja sigui perquè heu remodelat o bé perquè heu obert un establiment comercial o de restauració durant el 2014, només ens heu de confirmar la vostra candidatura el més aviat possible i el Jurat passarà a visitar l’establiment.
Si voleu més informació o confirmar la vostra assistència, telefoneu-nos al 93 318 77 44.

Els nostres socis

Conesa Papereria
Temple Bar Irish Pub
System Action
Ateneu Barcelonès
Hotel Denit
Villa del Arte Gallery
Gelatiamo Caffe & Bistro
Carregant...
x
X